worldwidee

معرفــی واحـــــدهای تجـــاری مجتمــــع بازار ســـلام

فروشگاه ایسل

ecell-logonew

معرفی بیشتر:

ماموریت:

ما در ایسل همواره می کوشیم تا با حفظ ارزش هایمان و با فراهم کردن دسترسی سریع و آسان کالاهای دیجیتالی به روز و همچنین با برقراری ارتباط هرچه بیشتر ، کامل تر و آگاهانه تر,  میان زندگی روزمره و حرفه ای افراد با دنیای فناوری ، هموطنان عزیزمان را در راستای بهره مندی از ظرفیت ها و امکانات پیشرفته دنیا به واقعی ترین شکل ممکن همراهی کنیم.

چشم انداز:

هدف ما تبدیل شدن به قابل اعتماد ترین و محبوب ترین  شرکت وارد کننده ,تامین کننده و فروشنده ی کالاهای دیجیتالی پیشرفته ی دنیا با ایجاد پایگاه های تجاری متنوع در بخش فناوری برای خلق قانع کننده ترین تجربه ی ارتباط با دنیای فناوری همراه با تیم عالی، مخاطب عالی و فرهنگ برتر است.

ارزش های ما

هم افزایی :

همواره تلاش می کنیم تمامی کارها را به صورت کاملا هماهنگ و همسو در راستای دستیابی به اهدافمان انجام دهیم تا بیشترین میزان بازدهی حاصل شود . ما کنار همیم تا نتیجه ای فراتر از مجموع تلاش های فردی مان حاصل کنیم.

 

خلاق و به روز بودن:

ما در ایسل همواره از اندیشه های جدید و سازنده در راستای بهبود و ارتقاء کمیت و کیفیت فعالیت‌های سازمان استقبال می کنیم. سعی ما بر این است که همگام با روند رشد و سرعت پیشرفت دنیا, در ایده ها,  روش ها و اقدامات خود , خلاق تر از آنچه امروز هستیم باشیم .

پویایی:

ما با تکیه بر دانایی محوری در سازمان تلاش می کنیم تا با بکارگیری و ترکیب موثر منابع و همراهی گروهی سرمایه های انسانی , در جهت پیشرفت و تعالی, تغییرات را به صحیح ترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان  ,ایجاد و مدیریت کنیم.

مشتری مداری:

ما در ایسل همواره می کوشیم تا رفتارهایمان را به منظور ارج نهادن به مشتریانمان و در مسیر رضایتمندی هر چه بیشتر آنها شکل دهیم, ما همیشه آماده شنیدن نظرات,انتقادات و پپیشنهادات هستیم.  درک نیازها و خواسته های مشتریانمان  و احترام به شان آنها ار ارزش های بنیادین ماست.

انعطاف پذیری :

تلاش ما بر این است تا در راستای انجام مسئولیت هایمان و برای دستیابی به اهدافمان, با نگاه مثبت به جریان های جدید, افکار و رفتارمان را با تغییر در محیط و موقعیت های مختلف تطبیق داده و شرایط را کنترل کنیم.

نتیجه گرایی:

می کوشیم تا با بهره وری درست از کلیه منابع مالی و غیر مالی و ضمن توجه به انجام دادن صحیح کارها در مسیر فرآیند ها تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب دست از تلاش بر نداریم.

احترام به شان و حقوق انسانی:

ما معتقدیم که هر انسانی فارغ از عواملی چون نژاد, قومیت,عقیده, جنسیت و زبان,  از حقوقی برخوردار است و احترام به این حقوق و شان انسانی که برگرفته از افکار, بینش و چگونه زیستن اوست از باورهای ماست.

تصاویر / ویدئوها: